۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 800
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۲۱
  • 161 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مسعود حسینی
  • منبع : عصر شرق
استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در دستور کار شهرداری فیروزکوه قرار گیرد/ توسعه عمرانی را با جدیت پیگیری می‌کنیم
فرماندار شهرستان فیروزکوه:

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در دستور کار شهرداری فیروزکوه قرار گیرد/ توسعه عمرانی را با جدیت پیگیری می‌کنیم

فرماندار فیروزکوه گفت: استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در راستای جذب سرمایه گذاری در حوزه شهری و ایجاد درآمد پایدار باید در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

مهدی یوسفی جمارانی همزمان با روز شهرداری در دیدار با شهردار و کارکنان شهرداری فیروزکوه گفت: با توجه به گستردگی جامعه هدف شهرداری و ارائه خدمات به کلیه شهروندان، انتظارات مردم از شهرداری و شورای شهر افزایش پیدا کرده و بنابراین تامین رضایت عموم از اهمیت زیادی برخوردار است.

فرماندار فیروزکوه با اشاره به نبود اعتبارات لازم و محدودیت های مالی در شهرداری تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در راستای جذب سرمایه گذاری در حوزه شهری و ایجاد درآمد پایدار باید در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: درآمدهای پایدار آبادانی و عمران بیشتر و خدمات مناسب به مردم را در پی خواهد داشت و باید با همکاری و هم افزایی این خدمات بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه عمرانی شهر و روستاها را با جدیت پیگیری می‌کنیم ادامه داد: تلاش‌ها و خدمات شهرداری و شورای شهر در زمینه همکاری با ستاد مقابله با کرونا و ضدعفونی معابر و سالم‌سازی محیطی در دوران شیوع این بیماری قابل تقدیر است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*