۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 899
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
  • 287 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : فیروز پرس
اطلاعیه آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در خصوص چگونگی بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریورماه
فاطمه سیر سرپرست اداره آموزش و پرورش

اطلاعیه آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در خصوص چگونگی بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریورماه

شرایط چگونگی بازگشایی مدارس ابلاغ شد

به استحضار شهروندان و اولیای محترم می رساند ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، امسال بسیار خاص و متفاوت است که باید با برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته و جلب مشارکت خانواده ها، بعنوان عنصر کلیدی موفقیت باشد‌.
نحوه فعالیت مدارس شهرستان به شرح ذیل میباشد‌:

به گزارش فیروز پرس

۱- بازگشایی مدارس و سال تحصیلی جدید از روز شنبه پانزدهم شهریور ماه با حضور مدیران و کلیه عوامل اجرایی و آموزشی مدرسه آغاز خواهد شد.

۲- آموزش حضوری در بین همه شیوه های پیش بینی شده ، اصل و در اولویت است ولی با توجه به شرایط موجود فعالیت های آموزشی در شبکه اجتماعی شاد اولویت خواهد داشت.

۳- بدون قید الزام و تصریح به اختیاری بودن حضور دانش آموزان در کلاسها و مدارس، فرصت های آموزشی پیش بینی شده برای آموزش اعم از آموزش حضوری، مدرسه تلویزیونی، شاد و بسته های یادگیری معرفی میشود..البته مدرسه ضمن کسب اطمینان از آموزش دانش آموز به یکی از روشهای اعلام شده مستمرا روند پیشرفت تحصیلی آنها را پایش میکند.

۴-بعد از اینکه گروه بندی دانش آموزان نیازمند به گوشی ، تبلت و یا حمایت و پوشش تحصیلی توسط مدیران مدارس صورت پذیرفت ، اطلاع رسانی دقیق جهت حضور دانش آموزان عزیز در روزهای خاص انجام خواهد شد‌.

۵- برنامه هفتگی کلاسها و مدارس طوری تنظیم میشود که زمان هر ساعت آموزشی، حداکثر ۳۵ دقیقه منظور شود .

۶- تولید و پخش تصاویر و فیلم های مناسب از تمهیدات فراهم شده برای بهداشت و ایمنی و ضدعفونی نمودن روزانهم۸یط های آموزشی جهت اطمینان بخشی به خانواده های محترم در هفته های آینده در خبرگزاری ها قابل پخش و مشاهده خواهد بود.

۷- حضور دانش آموزان عزیز پایه اول ابتدایی در هفته ازآغاز سال تحصیلی جهت ایجاد ارتباط عاطفی و آشنایی با معلمان و محیط آموزشی بصورت گروه های ۵ نفره و با حضور اولیای محترم در مدارس خواهد بود و بعد از اتمام یک هفته براساس شرایط آمادگی دانش آموزان فرآیند آموزش ادامه خواهد یافت.

در پایان ضمن آرزوی تندرستی برای همه بزرگواران و دانش آموزان عزیز ، مجموعه آموزش و پرورش فیروزکوه نظارت بر همه امور را جهت اطمینان از حسن انجام را در دستور کار قرار داده و در همین راستا سامانه نظر سنجی از فعالیت های مدارس در شبکه اجتماعی شاد راه اندازی شده است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*